barkod sistem ,barkod sistemleri
WİNPOS 2005 BARKOD SİSTEMİ

Winpos 2005 barkod sistemi uygulamaları.

Günümüz dünyasında artık sadece bilgiye sahip olmak yetmiyor. Özellikle gıda, ambalaj, içecek, temizlik sektöründe, bilgiyi ne kadar süratli ve verimli kullanabildiğiniz çok önemli. Hangi koşullarda rekabet ederseniz edin, bilginizi amaçlarınız doğrultusunda hızlı ve verimli şekilde kullanmanız sizi bir adım öne geçiriyor.

barkod sistemi bilgi çağında bilgiyi yönetmeniz için size teknolojik çözümler üretiyor. "Müşteri için değil, müşteriyle birlikte" felsefesiyle, şirketinizin rekabet gücünü artırmasında, sizinle bir çözüm ortağı gibi çalışıyor.

barkod sistemi; gittikçe hızlanan iş dünyasında, bu hıza ayak uydurmanız için, şirketinizin en önemli hazinesi olan bilgiyi korumanıza yardımcı olmak için 1994'den beri aralıksız çalışıyor.barkod sistem ,barkod sistemleri

Hayat hızlanıyor, koşullar hızla değişiyor, saha sürekli büyüyor...  Peki şirketiniz bu hızlanmaya, büyümeye ve değişime ayak uydurabiliyor mu?
barkod sistemi, giderek mobilleşen ve hızlanan yaşama uygun teknolojik çözümleri, hızla hayata geçiriyor. Şirketinizin cirosunu artırmak, masraflardan tasarruf ettirmek, işlerinizde sürat kazandırmak için size özel lojistik çözümleri tasarlamaya devam ediyor.

Barkod sistemi mal kabul, sipariş, etiket baskı, sayım, depo sevk işlemleri, fiyat kontrol modüllerinden oluşan el terminalleri üzerinde çalışan bir yazılımdır. Çamlıca Barkod tarafından geliştirilen yazılım bir çok zincir mağazada terminalin üzerinde oluşan database sayesinde arka ofisteki bilgisayarlar çökse ya da bağlantı kopsa (ADSL veya Wi-Fi bağlantısı) terminal çalışmaya devam eder ve bağlantı kurulunca kendi üzerindeki bilgileri arka ofise aktarır. Terminalin üzerinde bulunan database den dolay access pointlere olan uzaklık ya da mağaza veya depo içinde oluşan kör nokta handikaplarıına neden olmaz. (Bir çok yazılım online çalıştığı için access pointlerden uzaklaştıkça hız problemi ortaya çıkmakta veya kör noktalarda terminalin çalışması durmaktadır.)barkod sistem ,barkod sistemleri

Deponuz ne kadar düzenli

Bir firmanın en zor yeri deposudur. Eğer firma deposunu kontrol altına alamıyorsa işini sağlıklı büyütmesi çok kolay değildir. Winpos 2005 burada devreye girerek depoyu kontrol altına almaktadır. Firmalardan gelen ürünler sağlıklı bir şekilde teslim alındıktan sonra şube siparişlerine göre yada piyasadan başka firmalardan gelen siparişlere göre el terminali ile sevkiyat yapılmakta ve hatalar minimize edilmektedir. Bir çok firmanın lojistik tarafını el terminali ile kontrol altına aldıktan sonra iş yükü çok azalmış ve hatalar ortadan kalkmıştır. Winpos 2005 sayım modülü ile deponuzu çok hızlı bir şekilde ister koli barkodu ister ürün barkodu üzerinden sayabilmekte artık çok kolay.
barkod sistemi